Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Forum » Regulamin i Zasady
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: REGULAMIN FORUM INTERNETOWEGO GRODZISKA POLSKI
 Post Napisane: piątek, 15 lipca 2016, 23:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 15 lipca 2016, 15:43
Posty: 39013
I. WARUNKI OGÓLNE
1. Niniejszy Regulamin okresla zasady i warunki korzystania z Forum Internetowego Grodziska Polski (zwanego dalej „Forum”). Forum stanowi internetową grupę dyskusyjną, powstała w celu wzajemnego inspirowania sie, nawiązywania znajomości, współpracy oraz wymiany poglądów, informacji i posiadanej wiedzy.
2. Uzytkownikiem Forum moze byc osoba fizyczna posiadajaca pełna zdolnosc do czynnosci prawnych, która korzysta z Forum, jak równiez osoba fizyczna, która w dniu rejestracji ukonczyła 13 rok życia, po uzyskaniu zgody opiekunów prawnych (zwany dalej „Użytkownikiem”).
3. Moderatorem Forum jest podmiot wyznaczony przez Administratora (zwany dalej „Moderatorem”). Moderator posiada specjalne uprawnienia, w szczególności uprawnienia w zakresie zmiany treści lub usuwania postów, a także blokowania, odblokowywania, przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów na Forum mające na celu zapewnienie przestrzegania Regulaminu oraz powszechnie obowiazujących przepisów prawa przez Użytkowników.
4. Jezykiem obowiazujacym na Forum jest jezyk polski.
5. Warunkiem korzystania z Forum jest dobrowolne zaakceptowanie przez Użytkownika postanowien Regulaminu. Korzystanie przez Użytkownika z Forum oznacza, że uważnie zapoznał sie on z trescia Regulaminu, dobrowolnie akceptuje jego treść.
7. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie maja postanowienia Regulaminu Portalu Grodziska Polski, powszechnie obowiązujące przepisy prawa, a wszelkie spory bąda rozstrzygane przez właściwe sądy polskie.

II. ZASADY KORZYSTANIA Z FORUM
1. Korzystanie z Forum możliwe jest wyłacznie poprzez zalogowanie sie na Forum Grodziska Polskie.
2. Przed założeniem nowego wątku na Forum Użytkownik jest zobowiazany do sprawdzenia, czy nie istnieje podobny lub taki sam wątek na Forum. Nowy wątek powinien mieć klarownie i zrozumiale określony temat. Temat nowego wątku powinien wyraznie wskazywać przedmiot dyskusji oraz jego główne wątki. Powtarzające się wątki będą usuwane.
3. Użytkownik publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na łamach Forum.
4. Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez Uzytkowników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem lub dobrymi obyczajami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc w świecie rzeczywistym.
5. Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez Użytkowników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwych, będących pomówieniami czy też celowo obraźliwych dla wywołania kłótni (tzw. trolling).
6. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkowników na łamach Forum przekazów reklamowych.
7. Użytkownik powinien formułować myśli zwięźle i przejrzyscie, unikać błędów ortograficznych oraz używac skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.
8. Administrator i Moderator Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania, przez osoby upoważnione z Forum, które nie spełniaja warunków okreslonych w Regulaminie.
9. Sprawy prywatne lub skierowane do okreslonego Użytkownika, a niezwiązane z tematem watku, Użytkownik powinien kierować bezpośrednio do danego Użytkownika za pośrednictwem prywatnej wiadomości (tzw. PW).

III. KARY
1. Administratorowi przysługuje prawo do zastosowania w stosunku do Użytkownika naruszającego zasady określone w Regulaminie następujących kar:
a) upomnienia Użytkownika – przez które rozumie się zwrócenie uwagi w poscie lub w prywatnej wiadomosci,
b) ostrzeżenia Użytkownika – przez które rozumie się nałożenie kary poprzez opcję „Ostrzeż użytkownika", skutkującej pojawieniem się odpowiedniej informacji przy awatarze Użytkownika,
c) zawieszenia Użytkownika – przez które rozumie się zablokowanie możliwości publikowania wpisów na Forum na określony czas.
d) usuniecie konta Użytkownika – przez które rozumie się całkowite usunięcie konta Użytkownika.
2. Zebranie trzech ostrzeżen, o których mowa w pkt. b) powyżej przez Użytkownika skutkuje usunieciem jego konta.
3. W przypadku rażących wykroczeń Administrator zastrzega sobie prawo do natychmiastowego usunięcia konta Użytkownika bez ostrzeżenia.
4. Kwestia interpretacji wykroczenia i przyznania odpowiedniej kary należy do Administratora i Moderatora.
5. Ponadto, Administratorowi i Moderatorowi przysługuje prawo do usuwania, blokowania i edytowania tematów i wypowiedzi niezgodnych z Regulaminem.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Administrator ma prawo do zmiany Regulaminu, o ile będzie to podyktowane ważnymi przyczynami niezależnymi od Administratora, za uprzednim powiadomieniem Użytkownika na stronie Forum.
2. Po ukazaniu sie na stronie głównej Forum lub w innych miejscach do tego przeznaczonych informacji o zmianach w Regulaminie, Użytkownik powinien niezwłocznie zapoznać się ze zmianami, gdyz zalogowanie sie na Forum Grodziska Polski po takim ogłoszeniu stanowi bezwarunkową akceptację nowej treści Regulaminu przez
Użytkownika.
3. Regulamin wchodzi w zycie z dniem 16 lipca 2016 roku.

_________________
Obrazek


Szczegóły postu
Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: piątek, 15 lipca 2016, 23:20 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » Forum » Regulamin i Zasady


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

Narzędzia:
 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL