Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Forum » Witamy




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wdzięczne powitanie z pytaniem
 Post Napisane: piątek, 31 stycznia 2020, 23:05 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 17 grudnia 2018, 22:53
Posty: 1
Witam serdecznie. Przede wszystkim dziękuję za to że ta strona istnieję. Przeprowadziłem się do Polski niedawno i przypadkowo jako amator historii wciągnęłem się w tematykę Grodzisk. Gdy odkryłem tą stronę to było jak zbawienie, między innymi dzięki niej udało mi się z ojcem odwiedzić ponad 60 Grodzisk głównie w rejonie zachodniopomorskim. Tydzień temu po długiej przerwie odwiedziłem stronę i zmartwił mnie jedynie fakt że zniknęły ze strony wszystkie zdjęcia LIDAR. Czy mógłbym się spytać czy to jest już na dobre czy można mieć nadal jakąś nadzieję że wrócą? Jeszcze raz pozdrawiam stwórcę phorum i wszystkich użytkowników/pasjonatów.


Szczegóły postu
Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: piątek, 31 stycznia 2020, 23:05 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Wdzięczne powitanie z pytaniem
 Post Napisane: czwartek, 7 stycznia 2021, 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 15 lipca 2016, 15:43
Posty: 39258
Zgnilygrzyb napisał(a):
Witam serdecznie. Przede wszystkim dziękuję za to że ta strona istnieję. Przeprowadziłem się do Polski niedawno i przypadkowo jako amator historii wciągnęłem się w tematykę Grodzisk. Gdy odkryłem tą stronę to było jak zbawienie, między innymi dzięki niej udało mi się z ojcem odwiedzić ponad 60 Grodzisk głównie w rejonie zachodniopomorskim. Tydzień temu po długiej przerwie odwiedziłem stronę i zmartwił mnie jedynie fakt że zniknęły ze strony wszystkie zdjęcia LIDAR. Czy mógłbym się spytać czy to jest już na dobre czy można mieć nadal jakąś nadzieję że wrócą? Jeszcze raz pozdrawiam stwórcę phorum i wszystkich użytkowników/pasjonatów.


Witam,

Przepraszam za tak późną odpowiedź... ze względów od nas niezależnych hosting zdjęć przestał świadczyć usługi w udostępnianiu zdjęć... nie było fizycznej możliwości przeniesienia kilkudziesięciu zdjęć na inny serwer. stąd decyzja o pozostawieniu strony w takiej formie - najistotniejsze dla każdego obiektu, to jego lokalizacja, oraz możliwość podejrzenia jego usytuowania w mapach google... dodajemy nowopoznane obiekty, ale.... musieliśmy zmienić nieco formułę. stąd decyzja o umieszczeniu wszelkich zdjęć na FB:

https://www.facebook.com/grodziska.polski

Wiemy, że potrwa to lata, szkoda nam blisko 3-letniej pracy wykonanej przez kilka osób na tym forum, niestety trudno walczyć z komercją i pieniędzmi.

Zapraszam na stronę YT.

_________________
Obrazek


Szczegóły postu
Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: czwartek, 7 stycznia 2021, 22:49 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » Forum » Witamy


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

Narzędzia:
 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL